Oro uosto naujienos

2018 08 02

Viešas turto pardavimo aukcionas Rugpjūčio 8d.

2018 07 27

Vilniaus oro uoste duris atvėrė nauja „Duty free“ parduotuvė
Sostinės oro uoste keleivių, skrendančių į ne Šengeno valstybes, laukia dar malonesni įspūdžiai. Keliautojai jau gali apsilankyti ką tik duris atvėrusioje modernioje neapmuitinamų prekių (angl. „Duty free“) parduotuvėje. Prekybos zona atnaujinta vykdant Vilniaus oro uosto terminalo rekonstrukcijos darbus.

2018 07 25

Dirbti pradeda naujai išrinkti Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų direktoriai
Lietuvos oro uostų komanda pasipildo trimis patyrusiais profesionalais. Darbų vairą jau perėmė Vilniaus oro uosto direktorius Dainius Čiuplys. Kauno filialui netrukus ims vadovauti Karolis Matulaitis, o Palangoje darbus pradės Andrius Daujotas.

2018 07 19

Vilniaus oro uoste – papildomos automobilių stovėjimo vietos pasitinkantiesiems keleivius
Jau netrukus Vilniaus oro uoste keleivius pasitinkantys vairuotojai galės naudotis didesne trumpalaikio automobilių stovėjimo aikštele. Tiesiai priešais atvykimo terminalą įsikūrusioje aikštelėje iki liepos pabaigos atsiras dešimt papildomų vietų.

2018 07 17

Lietuvos oro uostų valdybą pastiprino naujas narys
Atsinaujino Lietuvos oro uostų valdyba - prie jos veiklos prisidėjo daugiau kaip 20-ies metų tarptautinę patirtį sukaupęs ir pastaraisiais metais su valstybės valdomų ir stambių įmonių strategijomis, veiklos efektyvumo valdymu bei pertvarkomis dirbantis Adamas Ilkevičius.

2018 07 16

Pirmąjį pusmetį Lietuvos oro uostuose augo ir keleivių, ir skrydžių skaičius
Pirmąjį šių metų pusmetį keliones per Lietuvos oro uostus rinkosi beveik 3 mln. keleivių – tai yra 15 proc. daugiau negu praėjusiais metais tuo pačiu metu. Sparčiai augo ir skrydžių bei perskraidintų krovinių rodikliai, tad tikimasi, kad metų pabaigoje bus galima pranešti net kelis šalies oro uostų rekordus.

2018 06 29

Išmani Vilniaus oro uosto naujovė – automatinė pasienio patikra
Šių metų pradžioje prasidėjusi Vilniaus oro uosto terminalo rekonstrukcija pagrindinius Lietuvos vartus į pasaulį pavers keleiviams dar patogesne ir inovatyvesne erdve. Viena didžiausių keleivių laukiančių būsimų naujovių, leisiančių asmens dokumentų patikros procedūrą atlikti greičiau, taps automatinių pasienio patikros vartelių įrengimas (angl. automatic boarding control gates). Inovatyvi savitarnos sistema keleivius tikrins analizuodama jų biometrinius duomenis.

2018 06 22

Vilniaus oro uoste – naujoji „Crustum“ kavinė laukiantiems atvykstančiųjų
Nuo šiol Vilniaus oro uostas bus dar patogesnis tiek atskrendantiems keleiviams, tiek tiems, kurie į oro uostą atvyksta jų pasitikti. Praėjusią savaitę duris atvykimo terminale atvėrė antroji oro uoste „Crustum“ kepyklėlė, kurios darbo laikas bus derinamas ir prie naktinių skrydžių tvarkaraščio.

2018 06 22

Aukcionas. Liepos 17d. atšauktas
VĮ Lietuvos oro uostai, į.k. 120864074, informuoja, kad antrasis turto aukcionas, apie kurį buvo skelbta 2018 m. gegužės 30 d. dienraštyje „Lietuvos rytas“ Nr. 103 ir kuris numatytas 2018 m. liepos 17 d. 10 val., yra atšauktas.

2018 06 18

„Wizz Air“ iš Vilniaus skraidins į Marakešą Maroke
Plėsdama skrydžių tinklą iš Lietuvos didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė centrinėje ir Rytų Europoje bei viena iš sparčiausiai augančių aviakompanijų Europoje „Wizz Air“ pristato naują atostogų kryptį – nuo spalio mėnesio aviakompanija sujungs Vilnių su Marakešu Maroke. Skrydžiai bus vykdomi žiemos sezonu, du kartus per savaitę. Taip pat šia nauja kryptimi aviakompanija pradės vykdyti skrydžius ir iš Varšuvos.