Oro uosto naujienos

2018 10 12

Nuo gruodžio lėktuvų keliamo triukšmo vilniečiai girdės dar mažiau
Sumažinti orlaivių keliamo triukšmo poveikį ir mastą – viena svarbiausių tęstinių Vilniaus oro uosto aplinkosaugos užduočių. Gruodžio mėnesį planuojama įdiegti dalį jai įgyvendinti skirtų priemonių, pavyzdžiui, įtvirtinti reikalavimą orlaiviams laikytis nustatyto išskridimo maršruto virš mažai apgyvendintų miesto teritorijų. Siekiama iki metų pabaigos sustiprinti triukšmo prevencijos sistemą, kad vilniečiai girdėtų dar mažiau lėktuvų keliamo triukšmo.

2018 10 12

Dėl konsultacijų su Vilniaus oro uosto naudotojais
Rengdamiesi kasmetinėms konsultacijoms dėl Vilniaus oro uosto rinkliavų, informuojame, kad 2018 m. lapkričio 29 d., 13:30 val. Valstybės įmonės ,,Oro navigacijos“ patalpose  (Rodūnios kelias 2, Vilnius) vyks konsultacijos su Vilniaus oro uosto naudotojų komitetu (toliau – Komitetas)  dėl Vilniaus oro uosto rinkliavų.

2018 10 11

Vilniaus oro uoste iškils moderni daugiafunkcė automobilių stovėjimo aikštelė
Šalia Vilniaus oro uosto, Rodūnios kelio ir Felikso Vaitkaus gatvių sankryžoje, pradedama statyti moderni daugiafunkcė automobilių stovėjimo aikštelė. Projektą bendrovė Lietuvos oro uostai įgyvendina atsižvelgdama į augančią automobilių stovėjimo vietų paklausą Vilniaus oro uoste. Keleiviams bus įrengta 999 naujų automobilių stovėjimo vietų, gerės šių paslaugų kokybė.

2018 10 03

Įmonės vienijasi kovai su diskriminacija – ją patiria daugiau nei pusė Lietuvos gyventojų
Lietuvos gyventojai įsidarbindami ir dirbdami patiria diskriminaciją, o dažniausi jos pagrindai – amžius, negalia ir lytis. Tokią situaciją atskleidė „Vilmorus“ atlikta gyventojų apklausa. Daugiau kaip pusė (57 proc.) gyventojų yra asmeniškai patyrę diskriminaciją dėl amžiaus įsidarbindami. Daugiau nei trečdalis (37 proc.) mano, kad Lietuvoje paplitusi diskriminacija darbo vietoje dėl negalios, o 23 proc. – dėl lyties.

2018 09 19

Popiežiaus vizitas: Vilniaus oro uostas ragina atidžiai planuoti keliones
Popiežiui Pranciškui lankantis Vilniuje, mieste keisis eismo srautai, viešojo transporto trasos, atskirose sostinės dalyse bus ribojamas ar visai draudžiamas eismas, todėl šeštadienį ir sekmadienį kelionė į Vilniaus oro uostą gali trukti ilgiau nei įprasta.

2018 09 14

Lietuvos oro uostai vasarą palydi rekordiškai: keleivių skaičius augo beveik 50 proc.
Lietuvos oro uostai toliau sėkmingai didina krypčių ir keleivių skaičių visuose šalies oro uostuose. Rugpjūčio mėnesį keleivių skaičius šalies oro vartuose, palyginus su tuo pačiu laikotarpiu pernai, išaugo net 49 proc., o įvykdytų skrydžių daugėjo beveik trečdaliu. Iki metų pabaigos bendrovė tikisi pasiekti dar didesnių veiklos rekordų – aptarnauti daugiau nei 6 mln. keleivių ir įvykdyti daugiau nei 60 tūkst. skrydžių.

2018 09 07

Viešas turto pardavimo aukcionas Rugsėjo 26 d.
VĮ Lietuvos oro uostai, į.k. 120864074, skelbia tiesioginį viešą turto pardavimo aukcioną (pakartotinį). Aukcione bus parduodamas šis turtas: automobilis, baldai ir kt. Išsamų parduodamo turto sąrašą ir papildomą informaciją rasite internete: https://www.ltou.lt/lt/lietuvos-oro-uostai/veikla/aukcionai/

2018 08 16

Pirmasis šių metų pusmetis Lietuvos oro uostuose: pajamos viršija 20 mln. eurų
Pirmojo 2018 m. pusmečio veiklos rezultatus susumavę Lietuvos oro uostai praneša, kad jų pajamos jau viršijo 20 mln. Eur – tai yra 23 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Šių rodiklių augimui daugiausia įtakos turėjo 16 proc. išaugęs keleivių skaičius bei 9 proc. padidėjęs aptarnautų skrydžių skaičius. Fiksuojamas ir pajamų iš neaviacinės veiklos augimas.

2018 08 13

Skelbiamas konkursas oro bendrovėms skraidinti iš Vilniaus į Londono Sitį
Lietuvos oro uostai paskelbė kvietimą dalyvauti viešajame konkurse, kurį laimėjęs oro vežėjas jau kitąmet pradės teikti susisiekimo paslaugas iš Vilniaus į Londono Sičio oro uostą. Naująjį maršrutą Ūkio ir Susisiekimo ministerijos pripažino gyvybiškai svarbiu šalies ekonominei ir socialinei plėtrai.

2018 08 03

Kelti paslaugų kokybės kartelę oro uostams padės keleiviai
Nuo liepos mėnesio pradžios Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų keleiviai turi galimybę įvertinti oro uostuose teikiamų paslaugų kokybę. Tą jie gali padaryti naudodamiesi momentiniais kokybės vertinimo aparatais, įrengtais įvairiose oro uostų erdvėse. Šie įrenginiai ne tik leidžia kasdien reaguoti į keleivių vertinimus ir operatyviai priimti sprendimus, bet ir ilgainiui tobulinti aptarnavimo kokybę oro uostuose.