Oro uosto naujienos

Vilniaus oro uosto rekonstrukcija

Vilniaus oro uosto vizija po rekonstrukcijos

2017 m. vasarą sėkmingai iš pagrindų atnaujinęs orlaivių kilimo ir tūpimo taką, Vilniaus oro uostas rekonstrukcijos darbus perkelia į vidų. 2018-ųjų kovą prasidėsianti rekonstrukcija didžiausius teigiamus pokyčius atneš keleiviams – jų lauks ne tik greitesnis ir patogesnis aptarnavimas, bet ir platesnis oro uoste siūlomų prekių bei paslaugų spektras.

Kodėl mums to reikia?

  1. Keleivių patirties oro uoste gerinimas
  2. Infrastruktūros atnaujinimas ir naujausių aviacijos saugumo reikalavimų užtikrinimas
  3. Energetinio efektyvumo didinimas
  4. Valstybės įvaizdžio gerinimas ir prisidėjimas prie investicinės aplinkos stiprinimo

Mūsų vizija – patogesnis, greitesnis ir paprastesnis keleivių aptarnavimas bei platesnis prekių ir paslaugų asortimentas padidėsiančiame Vilniaus oro uoste.

Kaip vyks rekonstrukcija?

Kaip vyks rekonstrukcija

Terminalo modernizacija prasidės nuo komercinės zonos rekonstrukcijos, kuri bus baigta 2018-ųjų pabaigoje. Iki 2020 m. pradžios taip pat planuojama rekonstruoti orlaivių peroną ir riedėjimo takus bei pertvarkyti oro uosto eismo infrastruktūrą. Paskutinė didelė projekto dalis, keleivių išvykimo terminalo rekonstrukcija, prasidės 2019-aisiais ir tęsis iki 2021-ųjų.


Naujienos

2018 05 11

Vilniaus oro uosto terminalas atsinaujina
Daugiau paslaugų keleiviams ir platesnis siūlomų įsigyti prekių asortimentas. Šiuos tikslus leis pasiekti kovo mėnesį pradėti Vilniaus oro uosto terminalo rekonstrukcijos darbai. Nors keleivių akys to nemato, tačiau už oro uoste išdygusių aptvėrimų plušantys statybininkai jau išmontavo senąsias terminalo pertvaras, eskalatorių, inžinerines sistemas, pradėjo formuoti naujas erdves parduotuvėms, įrenginėti naujas grindis bei montuoti naujus keleivinius liftus.

2018 04 06

Vilniaus oro uoste – inovatyvi bagažo valdymo sistema
Nors Vilniaus oro uosto išvykimo terminalas galutinai rekonstruotas bus tik 2021 m., modernia jo įranga ir inovacijomis rūpinamasi jau šiandien. Sostinės oro uostas paskelbė viešojo pirkimo konkursą naujai išvykstančiojo bagažo registravimo ir transportavimo sistemai įsigyti. Ją įdiegus pagreitės registracijos į skrydžius procesas, nes keleiviai galės savarankiškai užregistruoti savo bagažą savitarnos kioskuose ir atiduoti jį į bagažo skyrių.

2018 03 14

Vilniaus oro uosto rekonstrukcija startuoja nuo pertvarkų išvykimo salėje
Vilniaus oro uosto terminalo rekonstrukcija žengia pirmuosius žingsnius. Trečiadienio naktį dėl remonto darbų buvo užtverta dalis išvykimo terminalo centrinės zonos, todėl keleiviai į ne Šengeno skrydžiams skirtą laukimo salę nuo šiol gali patekti praėję laikinus pasų patikros postus. Sostinės oro vartų atstovai tikisi, kad užvirę statybiniai darbai keleiviams nesklandumų nesukels.

2018 01 30

Po tako rekonstrukcijos Vilniaus oro uostas imasi terminalo modernizacijos
2017 m. vasarą sėkmingai iš pagrindų atnaujinęs kilimo ir tūpimo taką, šiemet Vilniaus oro uostas rekonstrukcijos darbus iš lauko perkelia į vidų. Vasarį pagrindinių šalies oro vartų terminale prasidėsianti rekonstrukcija didžiausius teigiamus pokyčius atneš keleiviams. Jų lauks ne tik greitesnis ir patogesnis aptarnavimas, bet ir platesnis oro uoste siūlomų prekių bei paslaugų spektras.