Ekskursijos oro uoste

Ekskursijos Vilniaus oro uoste

Kviečiame pamatyti oro uosto darbą iš arčiau!

Ekskursijos Vilniaus oro uoste metu pamatysite keleiviams dažnai nepasiekiamas, atidžiai saugomas oro uosto vietas, iš arti stebėsite kylančius ir besileidžiančius įspūdingus lėktuvus, turėsite galimybę apsilankyti labai svarbių asmenų (VIP) terminale, susipažinsite su priešgaisrinio gelbėjimo stoties pareigūnais bei pamatysite, kokia aerodrome esanti įranga padeda oro uostui užtikrinti saugą ir nuolatinę veiklą visus metus.

Ekskursijas veda patyrę oro uosto darbuotojai, kurie ne tik įdomiai pristatys visą veiklą ir įdomybes, bet ir papasakos ne vieną neįtikėtiną nutikusią istoriją.

Laikas: ekskursijos vykdomos tik šiltuoju metų laiku balandžio – spalio mėnesiais. Akcentuojame, kad registracija į artėjančio mėnesio ekskursijas prasideda einamojo mėnesio viduryje t.y. ekskursijos rezervuojamos ne vėliau nei mėnesiui į priekį. Dėl rezervacijos kviečiame skambinti telefonu 8 5 273 9326.

Grupės: ekskursijos Vilniaus oro uoste vedamos nuo 10 iki 20 asmenų grupėms. Grupę lydintis atsakingas asmuo ekskursijoje dalyvauja nemokamai (žr. lentelę žemiau), tačiau yra skaičiuojamas į bendrą ekskursijoje dalyvaujančių asmenų grupės skaičių.

Asmenų skaičius grupėje Amžiaus grupė
Ikimokyklinio ir 1-4 kl. moksleiviai 5-12 kl. moksleiviai Studentai Suaugę
Vilniaus oro uostas
10 – 20 2 1 0 0
Kauno ir Palangos oro uostai
10 – 20 2 1 0 0
21 - 30 2 2 0 0


Įkainiai:

Amžiaus grupė Oro uostai
Vilniaus Kauno Palangos
Ikimokyklinio ir 1-4 kl. moksleiviai 4,00 Eur 4,00 Eur 3,00 Eur
5-12 kl. Moksleiviai, studentai ir suaugę 8,00 Eur 8,00 Eur 6,00 Eur

* specialių poreikių turintiems asmenims ir vaikų namų globotiniams - ekskursijos vedamos nemokamai.

Ekskursijos trukmė: iki 1,5 val.

Dokumentai: telefonu suderinus pageidaujamą ekskursijos datą ir laiką, prašome užpildyti oficialų prašymą (visi prašymo laukeliai yra privalomi) ir jį atsiųsti el. paštu ekskursijos@vno.lt.