Bendradarbiavimas ir partnerystė

Bendradarbiavimas ir partnerystė

Tikime, jog Lietuva yra ta šalis, kuri turi ką parodyti pasauliui ir žinome, jog šalies veidas prasideda nuo oro uosto. Todėl vykdydamas kasdienes savo veiklas, Vilniaus oro uostas nepamiršta kurti pridėtinę vertę ne tik čia besilankantiems keleiviams, bet ir mūsų šalies įvaizdžiui.

Siekdami to, nuolat vykdome partnerystės ir bendradarbiavimo su kultūrinėmis, sporto, švietimo ir kt. organizacijomis veiklas. Nacionalinio mastelio renginių, kultūrinių, edukacinių ar kūrybinių iniciatyvų, sporto ar sveikos gyvensenos populiarinimo projektų ir kitų veiklų organizatoriams sakome „sveiki atvykę į Vilniaus oro uostą!” ir kviečiame siųsti prašymus dėl bendrų projektų įgyvendinimo.

Prašymo formą galima parsisiųsti čia: forma (16Kb). Užpildytą formą galima siųsti el. paštu: info@vno.lt, faksu: 8 5 232 91 22 arba paprastuoju paštu adresu Rodūnios k. 10A, Vilnius LT-02189

Vilniaus oro uostas bendradarbiavimo ir partnerystės veiklų atranką vykdo pagal Bendradarbiavimo ir partnerystės gaires (900Kb)

Kilus klausimams dėl bendradarbiavimo ar partnerystės projektų vykdymo Vilniaus oro uoste, rašykite mums el. paštu media@ltou.lt.